B F O G L O B A L

Yükleniyor

BFO Global Lojistik-Uluslararası Karayolu Taşımacılığı

Adresimiz
İstanbul Cad. No:106 Kaynaşlı
Çalışma Saatleri
Pzt-Cuma 09:00-18:00
E-Mail Adresi
info@bfogloballojistik.com
Adresimiz
İstanbul Cad. No:106 Kaynaşlı
Çalışma Saatleri
Pzt-Cuma 09:00-18:00
E-Mail Adresi
info@bfogloballojistik.com
Telefon Numaramız
0850 226 8161
Teklif Al

Hizmetlerimiz

BFO

Uluslararası Karayolu

Hizmetlerimiz

Komple Taşımacılık

Komple taşımacılık, tek bir müşteriye ait yükün bir araca yüklenerek taşınması işlemine verilen isimdir. Bu yöntemde yükün aracı tam olarak doldurması önem arz etmektedir.

Teklif Al

Parsiyel Taşımacılık

Karayolu araçları ile farklı kişilere ait yüklerin taşınması ile yapılır. Karayolu olduğu için hemen hemen her yere ulaşım mümkündür. Ayrıca diğer taşımacılık türlerinin devamını da sağlayan bir özelliğine sahiptir.

Teklif Al

Express Taşımacılık

Türkiye-Avrupa ülkeleri arasında ithalat ve ihracatta 24-72 saat arasında kapıdan kapıya taşımacılık hizmeti. 1300 Kg, 6-7 Euro Palet kadar olan yüklerinizi kapıdan kapıya teslimat yapıyoruz. Ticaretin hızlı temposuna Minivan ve Lorry araçlarımız ile express taşımacılık hizmeti veriyoruz.

Teklif Al

Transit Taşımacılık

Transit yük taşımacılığı, bir ülkeden diğer bir ülkeye nakliye yapılırken üçüncü bir ülke topraklarından gümrüğe takılmadan geçirilmesi anlamına gelir. Bu taşımacılık türünde ihracat yapılan ülkeye mallar gönderilirken, üçüncü bir ülke de aracı olarak kullanılır.

Teklif Al
BFO Global

Bizi Seçmeniz İçin Çok Sebebimiz Var

Neden BFO Global?

01

Çözüm Odaklı Yaklaşım

Müşterimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümü zamana karşı yarışarak sunarız. Global gelişmeler ve sektörün dinamiklerine karşı sürekli kendimizi daha da iyiye doğru geliştiririz.

02

Esnek ve Yaratıcı Taşıma Modelleri

Problemleri çözerken inisiyatif alır, sonuca en kolay yoldan gitmeye çalışırız.Etik ilkelere uyum, güvenilirliğimizin en temel unsurunu oluşturur. Yaptığımız işe, müşterilerimize ve birbirimize karşı saygı ve güven bütünlüğümüzü sağlar.

03

Zamanında Teslimat

Gelişen dünya koşulları içinde zamanın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Gönderilerizi istenilen zamanda söz verdiğimiz gibi istenilen adrese teslim ediyoruz.